KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tavla 5213238
nr 521 3238
Tavla
Okänd konstnär, Perseus och Andromeda, gouache på pergament, 1700/1800-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 28 april 2008
700 kr
500 kr
900 kr
1.800 kr
1.200 kr
1.900 kr
2.100 kr
2.800 kr
2.600 kr
3.000 kr
7